درمان آب مروارید با خانواده محصولات AT LISA tri 2018-07-03T12:00:14+00:00

 درمان آب مروارید با خانواده محصولات AT LISA tri

839MP و AT LISA tri toric 939MP
فواید خانواده محصولات AT LISA tri شرکت ZEISS

رضایت بیماران

آزاد شدن از بند محدودیت‌های بینایی و عینک‌های طبی ، آرزوی اکثر بیمارانی است که به آب‌مروارید، پیر چشمی یا آستیگماتیسم دچارند.
به لطف عملکرد فوق‌العاده محصولات خانواده AT LISA tri شرکت ZEISS( خانواده لنزهای 3 کانونه زایس) آرزوی داشتن یک زندگی بدون عینک و لذا بدون محدودیت در فعالیتهای روزمره برای بسیاری از بیماران به واقعیت تبدیل شده است و حتی سخت‌گیرترین بیماران نیز از عملکرد این لنزها احساس رضایت می‌کنند.
با استفاده از محصولات خانواده AT LISA tri شرکت ZEISS، کنتراست و وضوح تصاویر افزایش می یابد که به معنای دید بهتر در هنگام شب است. علاوه بر این، میزان بسیار کمی از اختلالات بینایی پس از عمل(کاتاراکت) توسط این بیماران گزارش شده است که ناشی از انطباق سریع مغز و سیستم بینایی با این لنزها بوده و بیمار می‌تواند در مدت بسیار کوتاهی پس از کاشت آن‌ها، از مزایای IOLهای سه-کانونی بهره‌مند شود.
در نتیجه ، اکثر بیمارانی که از این محصولات استفاده می‌کنند برای انجام کارهای روزانه خود احتیاجی به عینک ندارند. میزان بی‌نیازی از عینک در بیمارانی که از محصولات خانواده AT LISA tri شرکت ZEISS استفاده کرده‌اند، تقریباً به 100% می‌رسد.
نرخ ارجاع به محصولات خانواده AT LISA tri شرکت ZEISS نیز در بین بیمارانی که از آن‌ها استفاده کرده‌اند بسیار بالا است: طبق مطالعه اخیری که در مکزیک صورت گرفته است 97% از بیمارانی که با استفاده از این محصولات درمان شده‌اند، این محصولات را به خانواده و دوستان خود پیشنهاد کرده‌اند.

دید میانی فوق‌العاده

محصولات خانواده AT LISA tri شرکت ZEISS عملکرد فوق‌العاده در زمینه دید میانی از خود نشان داده است که چنین سطحی از عملکرد را تنها با استفاده از طراحی واقعی و خاص لنزهای داخل چشمی زایس به صورت 3 کانونی می توان به دست آورد.
عملکرد برتر محصولات خانواده AT LISA tri شرکت ZEISS در زمینه دید میانی، هنگام مقایسه آن با لنزهای دوکانونی Apodized IOl یا IOLهای سه-کانونی با طراحی Convuted نمود بیشتری پیدا می‌کند.طراحی لنزها به طور مستقیم به تصمیم و استراتژی کمپانی سازنده بستگی دارد.
به دلیل اضافه شدن +1.66 دیوپتر به دید میانی، محصولات خانواده AT LISA tri شرکت ZEISS می‌تواند دقت بینایی را در فواصل میانی به میزان قابل‌توجهی بهبود داده و به بیماران در انجام کارهای روزمره خود در این فواصل کمک نماید.

کارایی اپتیکی فوق‌العاده

طراحی اپتیکی کارآمد محصولات خانواده AT LISA tri شرکت ZEISS می‌تواند تصاویری با رزولوشن بالا و کنتراست فوق‌العاده را در تمام فواصل و در تمام شرایط نوری برای بیماران به ارمغان بیاورد.
لنزهای سه-کانونی شرکت ZEISS – که با هدف ارضای بالاترین سطح انتظارات طراحی شده است- لذا مزایای زیادی را برای بیماران به همراه دارد . مزایایی از جمله:
– بهبود دقت بینایی
IOLهای خانواده AT LISA tri شرکت ZEISS می‌تواند دقت بینایی را در تمام بازه بینایی مخصوصاً پس از کاشت دوچشمی این محصولات، بهبود دهد.
– دید پیوسته و گذار آرام بین فواصل :
محصولات خانواده AT LISA tri شرکت ZEISS می‌تواند گذار آرامی را بین دید نزدیک، میانی و دور فراهم کند. بیمار قادر خواهد بود که به سادگی بین اجسام واقع در فواصل مختلف سوئیچ کرده و نیازی به استفاده از عینک‌های اصلاحی نخواهد داشت.
– افزایش کلی نور عبوری و میزان پراکنده کنندگی آن :
پروفایل انکساری-تفرقی(refractive-diffractive) طراحی‌شده به منظور بهبود دید میانی بر روی اپتیک مرکزی محصولات خانواده AT LISA tri شرکت ZEISS می‌تواند کارایی کل این لنزها در زمینه پراکندگی و انتقال نور را به طور میانگین حدود 85.7% افزایش دهد.
– توزیع نامتقارن نور
با توجه به توزیع نامتقارن نور به میزان 50% ( دید دور )، 20% ( دید میانی ) و 30% ( دید نزدیک) بین کانون نزدیک، میانی و دور ، محصولات خانواده AT LISA tri شرکت ZEISS می‌تواند نتایج دیداری قابل پیش‌بینی تر و رضایت‌بخش‌تری را برای بیماران جوان با مردمک‌های فعال به ارمغان آورد.
– عدم وابستگی به سایز مردمک:
بهترین و کاملترین طراحی و استقلال از سایز مردمک لنزهای خانواده AT LISA tri شرکت ZEISS بر اساس نتایج بلندمدت و اثبات‌شده به‌دست‌آمده است ، لذا می‌تواند عملکرد اپتیکی پایدار این محصولات را صرف‌نظر از شرایط نور محیطی تضمین نماید.
– بهبود دید در هنگام شب:
طراحی اپتیکی محصولات خانواده AT LISA tri شرکت ZEISS ( به صورت منحصر به فرد در قسمت اپتیکی لنز ) می‌تواند بینایی بهتر در شب را تضمین نماید. پس از کاشت هر یک از لنزهای خانواده AT LISA tri شرکت ZEISS، سفرهای شبانه یا مطالعه در نور کم را می‌توان بدون مشکل انجام داد.
– کیفیت تصویر فوق‌العاده:
بر اساس فناوری اثبات‌شده Smooth Micro Phase، سطح لنزهای خانواده AT LISA tri شرکت ZEISS دارای هیچ‌گونه زاویه تیزی نبوده و در نتیجه، کیفیت تصویر اپتیکی فوق‌العاده‌ای بدون هیچ‌گونه پراکندگی نوری با استفاده از این محصولات به دست می‌آید.

اصلاح دقیق آستیگماتیسم با لنزهای AT LISA tri toric 939MP :

با استفاده از نسخه توریک IOLهای سه کانونی این خانواده، دید بدون-عینک را می‌توان به طیف گسترده‌تری از بیماران هدیه کرد. اکنون با استفاده از این لنزها، بیماران آستیگمات نیز می‌توانند بدون محدودیت از تمام بازه دیداری خود لذت ببرند.
اولین مطالعات بالینی صورت گرفته بر روی لنزهای توریک خانواده AT LISA نشان داده است که این IOLها از عملکرد فوق‌العاده‌ای برخوردار بوده و می‌توانند مشکل آستیگماتیسم را با دقت بالایی اصلاح کنند.
طراحی bi-toric و equiconvex لنزهای خانواده AT LISA باعث ارتقای عملکرد اپتیکی این لنزها می‌شود. نشان گر محور آستیگمات روی لنز در قسمت پوستریور ( خلفی) آن ، طراحی 4 هپتیک خود لنز و عدم چسبندگی لایه سطحی لنز باعث سهولت حرکت و جانمائی لنز در دو جهت ساعتگرد و پاد ساعتگرد می شود.
AT LISA® tri 839MP preloaded
طراحی اپتیک سه کانونی، تفریقی،افزایش +3.33D به دید نزدیک و +1.66D به دید میانی در صفحه IOL، ناکروی(خنثی در برابر انحراف)
ماده سازنده آکریلیک هیدروفیلی(25%) با خصوصیات سطحی آب‌گریز
قطر اپتیک 6.0 mm
قطر کل 11.0 mm
زاویه‌بندی هپتیک
طراحی لنز Single-piece, MICS
اندازه برش 1.8 mm
ثابت-A ثبت‌شده در برچسب شرکتی 118.6
بازه دیوپتر 0.0 to +32.0 D, 0.5 D increments
ACD 5.32
کاشت در Bag
مجموعه تزریق کننده/کارتریج BLUEMIXS® 180
علایم اصلاح پیر چشمی در بیمارانی با یا بدون آب‌مروارید(Prelex یا Cear Lens Exchange)

طراحی اپتیکی

محصولات خانواده AT LISA tri شرکت ZEISS – نسل آینده بستر لنزهای MICS IOL سه‌کانونی- در واقع نتیجه سال‌ها تجربه در تولید و توسعه طراحی اپتیکی است. این لنزها به طور خاص به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بالاترین سطح انتظارات شما از یک IOL چندکانونی را به صورت کارآمد و قابل پیش‌بینی ارضا کرده و برای استفاده طیف گسترده‌ای از بیماران مناسب باشند.
ناحیه اپتیکی لنزهای AT LISA tri 839MP و AT LISA tri toric 939MP محصول شرکت ZEISS می‌تواند افزایش +3.33D را در دید نزدیک فراهم کند که بینایی مناسب در فاصله مطالعه را امکان‌پذیر می‌سازد. همچنین افزایش +1.66D در دید میانی می‌تواند بینایی لازم برای انجام اکثر کارهای روزانه را فراهم کند.
علاوه بر طراحی لبه-مربعی لنزهای خانواده AT LISA tri، این محصولات می‌توانند خاصیت 360 درجه‌ای ضد-PCO را برای محافظت دوگانه در برابر کدرشدگی کپسول چشمی پوستریور (خلفی) (PCO) فراهم کند.

ابزار تزریق مبتکرانه BLUEMIXS® 180 شرکت ZEISS در کنار لنزهای از پیش بارگذاری شده خانواده AT LISA tri

ابزار تزریق

بر اساس بستر اثبات‌شده MICS شرکت ZEISS، محصولات خانواده AT LISA tri این شرکت نیز به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بتوان کاشت آن‌ها را از طریق یک میکروبرش به اندازه 1.8 mm انجام داد و بدین ترتیب، از بروز ریسک‌های غیرضروری و آستیگماتیسم ناشی از عمل جراحی جلوگیری کرده و فرآیند ترمیم و التیام چشم را تسریع کرد.
ابزار تزریق مبتکرانه BLUEMIXS® 180 شرکت ZEISS در کنار لنزهای از پیش بارگذاری شده خانواده AT LISA tri یا AT LISA tri toric می‌تواند سادگی و ایمنی کاشت لنز را تضمین کند.

جهت مطالعه بروشور کامل محصول روی لینک زیر کلیک کنید.
دانلود بروشور

 درمان آب مروارید با خانواده محصولات AT LISA tri - تایماز

درمان آب مروارید با خانواده محصولات AT LISA tri - taimaz - تایماز