درباره ما 2018-05-12T06:40:16+00:00

درباره ما

شرکت پیشگامان صنعت تایماز نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دستگاه لیزر اگزایمر و لنزهای داخل چشمی کمپانی زایس آلمان در ایران میباشد. هدف ما، پیشرفت هر چه بیشتر تکنولوژی پزشکی و همکاری با متخصصین و پزشکان سراسر جهان برای بهبود کیفیت زندگی بیمارانشان است.

شرکت ZEISS فعالیت خود را بر روی چشم پزشکی، جراحی چشم و سیستم‌های تصویری میکروسرجری متمرکز کرده است و با لحاظ نمودن آخرین استانداردهای مراقبت و درمان پزشکی و تکنولوژی‌های پزشکی مورد تأیید، دستاوردهای خود را به متخصصین و پزشکان ارائه می‌کند. از دیگر حوزه‌های فعالیت ZEISS می‌توان به ارائه راهکارهای تصویری در حوزه دندانپزشکی و زنان اشاره نمود.

در حال حاضر، تکنولوژی‌های پزشکی ZEISS با در نظر گرفتن تکنولوژی‌های آینده‌نگر مانند رادیوتراپی حین جراحی به روز شده است.

ما از طریق ارتباطات جهانی خود، از تمامی نیازهای مشتریانمان آگاه هستیم.

جراحان مغز و اعصاب، متخصصین گوش، حلق و بینی و چشم پزشکان در سراسر دنیا، به محصولات و دانش ZIESS اعتماد کامل دارند. ما با ارائه راهکارهای نرم‌افزاری ساده و مؤثر برای مدیریت اطلاعات بیماران، نقش قابل توجهی در دیجیتالی شدن هر چه سریع‌تر بخش پزشکی داریم.

راه‌اندازی بازار اسلیت لمپ در سال ۱۹۱۲ شروعی برای تجارت تکنولوژی پزشکی ZIESS بود. قدم برداشته شده تنها یکی از اولین گام‌ها در میان تعداد بیشمار ابداعات ZIESS در زمینه چشم پزشکی، میکروسکوپی و رادیوتراپی بوده است. امروزه، فعالیت‌های ZEISS در زمینه تکنولوژی‌های پزشکی زیر نظر Carl Zeiss Meditec AG به عنوان TecDAX-listed Company انجام می‌شود که ۶۵ درصد از سهام آن به Carl Zeiss AG اختصاص دارد.

تاریخچه

در این لحظه می‌توانیم به سابقه طولانی و درخشان خود که سرشار از نوآوری و پیشرفت‌های تجاری است، ببالیم.

تایماز نماینده رسمی زایس در ایران

گروه Carl Zeiss Meditec خدمات خود را در سراسر جهان ارائه می‌دهد.

درباره ما

تماس

در صورت داشتن هر گونه سؤال، با فرد مورد نظر خود تماس بگیرید.