CT LUCIA 611P 2018-07-03T11:46:58+00:00

CT LUCIA محصول فول پری لود کمپانی زایس

CT LUCIA محصول فول پری لود کمپانی زایس

عملکرد IOL هیدروفوب خود را بهینه کنید

– افزایش سرعت انجام عمل، بدون تغییردر روتین عمل

چند تغییر کوچک تا چه حد می‌تواند نتایج متفاوتی را رقم بزند؟ با استفاده از لنزهای CT LUCIA محصول شرکت ZEISS، تفاوت بسیار بزرگی رقم خواهد خورد. در این IOLهای هیدروفوب آسفریک، مجموعه‌ای از بهینه ‌سازی‌های کوچک اعمال شده است که هدف آن ارتقای جریان کاری در عمل‌های جراحی آب‌مروارید و بهبود نتایج دیداری حاصل از آن است. با توجه به طراحی آشنای C-loop در این محصول، لازم نیست که تغییرات زیادی در تکنیک جراحی خود ایجاد کنید.

CT LUCIA محصول شرکت ZEISS،به صورت فول پری لود با قابلیت استفاده آسان عرضه شده است.

     

تغییرات کوچکی که تفاوت‌های بزرگی را رقم می‌زنند

با بهره‌گیری از طراحی آب‌گریز C-loop،CT LUCIA  شامل مجموعه‌ای از بهینه‌سازی‌های کوچک است که می‌تواند جریان کاری عمل جراحی را ارتقا داده و نتایج انکساری فوق‌العاده‌ای را رقم بزند.

     

طراحی IOL

این لنز دارای یک طراحی 360-درجه، با کیفیت عالی و با لبه‌های مربعی برای دست‌یابی به نرخ پایین PCO است.

کیفیت تصویر

چشم انسان معمولاً در حالت عادی از لحاظ اپتیکی متقارن نیست و تعداد بسیار کمی از IOLها نیز کاملاً در مرکز چشم جای می‌گیرند. به همین دلیل ممکن است در شرایط خاص – مخصوصاً در نور کم- کنتراست دید به مرور کاهش یابد. اپتیک آسفریک انحصاری شرکت ZEISS دقیقاً با هدف جبران برخی از همین انحرافات طراحی شده‌اند، انحرافاتی که ناشی از تفاوت قرنیه ها باهم و عدم هم ترازی لنز است. در نتیجه، CT LUCIA محصول شرکت ZEISS می‌تواند کیفیت تصویر بهتری را در شرایط واقعی زندگی فراهم کند.

نتایج دیداری

CT LUCIA محصول شرکت ZEISS با استفاده از آکریلیک هیدروفوب با خلوص فوق-بالا و از طریق یک فرآیند ثبت‌شده کریولاته نیگ (cryo-lathing) – بدون درخشان شوندگی- ساخته شده است. این محصول به گونه‌ای طراحی شده است که نتایج انکساری پیش‌بینی پذیری را رقم بزند.

جریان کاری بهبودیافته

CT LUCIA محصول شرکت ZEISS در قالب یک سیستم تزریق کاملاً از پیش بارگذاری شده و یکبار مصرفل عرضه شده است. آماده‌سازی لنز بسیار سریع و آسان صورت می‌گیرد و از دست‌کاری شدن IOL جلوگیری می‌شود.

رسیدگی بهتر

با توجه به اندازه 2 میلی‌متری نوک سوزن تزریق و روکش هپارین بر روی سطح IOL، CT LUCIA محصول شرکت ZEISS را می‌توان از طریق یک برش کوچک در داخل کیسه کپسولی کاشته شده و تای آن به آرامی باز می‌شود – بدون این‌که ابزار اپتیکی لمس شود.
CT LUCIA® 611P – کاملاً از پیش بارگذاری شده (فول پری لود( 
طراحی اپتیک تک کانونی، آسفریک (اصلاح‌کننده انحراف)
ماده سازنده آکریلیک هیدروفیلی با روکش سطحی هپارین
قطر اپتیک 6mm
قطر کل 13mm
زاویه‌ی هپتیک Step vaulted
طراحی لنز single piece
اندازه برش 2.2 – 2.6 mm (متناسب با دیوپتر)
ثابت-A ثبت‌شده در برچسب شرکتی 119.9
بازه دیوپتر از +4.0 تا +34.0 ؛ در گام‌های افزایشی 0.5
ACD 6.14
کاشت در کیسه کپسولی

جهت مطالعه بروشور کامل محصول روی لینک زیر کلیک کنید.
دانلود بروشور

این لنز دارای یک طراحی 360-درجه، با کیفیت عالی و با لبه‌های مربعی برای دست‌یابی به نرخ پایین PCO است.