لیزر اگزایمر MEL 90 2018-07-03T11:36:16+00:00

لیزر اگزایمر MEL 90
یک نوآوری حقیقی

لیزر اگزایمر MEL 90

لیزر اگزایمر MEL 90 - لیزر انکساری - جراحی چشم

لیزر اگزایمری که تجربیات اثبات‌شده پیشین را با پیشرفت‌های هیجان‌انگیز امروزی ترکیب می‌کند.

 استفاده از فناوری لیزرهای اگزایمر در جراحی انکساری از سال 1986 با شرکت ZEISS آغاز شد-. لیزر MEL® 90 نیز همین میراث را به پیش می‌برد. از طریق ترکیب موفقیت‌آمیز سال‌ها تجربه و تخصص همراه عملکرد نوآورانه، این لیزر می‌تواند تجربه کاری لذت بخشی را ارائه کند.

لیزر MEL 90 که به طور خاص برای پاسخ‌گویی به نیازهای امروزی جراحان در عمل‌های انکساری طراحی شده است. ویژگی‌های منحصربه‌فرد این محصول از جمله سوئیچ بین فرکانسها FLEXIQUENCE  (250 Hz / 500 Hz)، پروفایل جراحی برداشت Triple-A  و سرعت جراحی برداشت حین عمل تا حداکثر 1.3 ثانیه به ازای هر دیوپتر می‌تواند چشم‌انداز درمانی کاملاً جدیدی را ایجاد کند.

FLEXIQUENCE- انعطاف‌پذیری کاربردی

یک نوآوری حقیقی – FLEXIQUENCE به شما اجازه می‌دهد که فرکانس موردنظر خود را با انعطاف‌پذیری بالایی از بین گزینه‌های 250 Hz و 500 Hz انتخاب کنید. این موضوع به شما اجازه می‌دهد که تجربیات بالینی پیشین خود در رابطه با فناوری اگزایمر را با مزایای نوآورانه لیزر MEL 90 ترکیب کنید. در واقع می‌توانید در کسری از ثانیه و صرفاً با تماس ساده یک انگشت، به دو برابر سرعت دست پیدا کنید – که شما را قادر می‌سازد به طور هم‌زمان هم از قابلیت اطمینان اثبات‌شده و هم از فرصت‌های درمانی جدید بهره‌مند شوید.

 Triple-A – قابل پیش‌بینی و ملایم

لیزر MEL 90 از الگوریتم جراحی برداشت پیشرفته Triple-A بهره می‌برد. این الگوریتم به عنوان یک پروفایل جراحی برداشت منفرد به ازای بازه گسترده‌ای از اصلاحات کروی-استوانه ای (SCA) می‌تواند موجب ساده‌تر شدن برنامه‌ریزی درمان شود. همچنین الگوریتم Triple-A ، درجه بالایی از دقت و قابلیت پیش‌بینی را ارائه می‌دهد. علاوه بر اصلاح انرژی هوشمند، این الگوریتم شامل یک طراحی بهینه‌سازی شده اسفریک  است که بر روی حداقل سازی میزان برداشت بافت تمرکز دارد. این موضوع منجر به آن می‌شود که نه تنها چشم‌هایی با سطح استاندارد ناسازبینی، بلکه چشم‌هایی با آستیگمات بالاتر یا پایین‌تر نیز به صورت ملایم تحت درمان قرار داده شوند. تمام این موارد در قالب یک الگوریتم جراحی برداشت منفرد با یکدیگر ترکیب شده‌اند: Triple-A

Mel 90 – ترجیحات شما، فرایند کار شما، انتظارات شما – دقیقاً. یک لیزر اگزایمر که تجربیات اثبات‌شده پیشین را با پیشرفت‌های هیجان‌انگیز امروزی ترکیب می‌کند.

لیزر اگزایمر MEL 90
نوع ArF excimer laser
(laser class 4 according to
IEC 60825-1:2001 and IEC 60825-1:2007)
طول‌ موج 193 nm
فرکانس FLEXIQUENCE 250 Hz / 500 Hz
لیزر مرجع بیمار
نوع Solid-state laser
(laser class 1 according to IEC 60825-1:2001
and IEC 60825-1:2007)
طول‌موج 532 nm
اطلاعات سیستم
وزن MEL® 90 290 کیلوگرم به همراه سیلندر گاز
وزن سیستم پشتیبان بیمار 232 کیلوگرم
 ابعاد MEL 90 (عرض*عمق*ارتفاع) 1630 mm x 730 mm x 1480 – 1700 mm
منبع تغذیه 100 V AC; 50/60 Hz; 17.5 A
120 V AC; 50/60 Hz; 14.6 A
208, 220, 230, 240 V AC; 50/60 Hz; 7.9 A
تأییدیه نشان CE مطابق با دستورالعمل ابزارهای پزشکی به شماره 93/42/EWG
منبع تأمین گاز Integrated ArF-Premix cylinder 10 l
تجهیزات
میکروسکوپ جراحی OPMI® pico به همراه دوربین ویدئویی HD
نورپردازی نورپردازی حلقوی: تنظیم بی‌وقفه؛ نورپردازی مقطعی؛ نورپردازی ماهواره‌ای؛ نورپردازی اختیاری به واسطه شکاف لامپ
ردیاب چشم فعال مادون‌قرمز؛ ردیابی مردمک و حاشیه چشم؛ 1050 فریم بر ثانیه(FPS)؛ انتخاب مرکز جراحی برداشت به صورت دستی؛ اصلاح جابجایی مرکز مردمک به صورت خودکار
CCA+(سیستم حذف بخارات) یکپارچه‌سازی شده با دستگاه، انطباق خودکار با عملیات 250 Hz / 500 Hz
تأییدیه نشان CE مطابق با دستورالعمل ابزارهای پزشکی به شماره 93/42/EWG
منبع تأمین گاز Integrated ArF-Premix cylinder 10 l
اختیاری مانیتور به همراه صفحه لمسی، کیبورد، چاپگر، CRS-Master، دید تلفیق لیزری PRESBYOND®
پارامترهای اسکن نقطه‌ای
میکروسکوپ جراحی 0.7 mm FWHM (پهنای کامل در نیمی از مقدار حداکثر)
پروفیل پرتو گاوسی
کراتکتومی فتوتراپیوتیک
برداشت ناحیه‌ای شکل‌دهی قابل‌برنامه‌ریزی PTK
بازه درمان
طبق دستورالعمل‌های CE -12 D to +3 D (up to 3.0 D cyl)

لیزر اگزایمر MEL 90

MEL 90- سیستمی با طیف عملکردی وسیع

لیزر اگزایمر MEL® 90 در واقع عضو قدرتمند جدیدی از خانواده لیزر انکساری شرکت ZEISS است. تعامل بین سه محصول پیشرو و به‌روز این شرکت: یعنی MEL 90، VisuMax® و CRS-Master® می‌تواند سهولت و روان بودن جریان کار و مدیریت کارآمد بیماران را تضمین کند.

سیستم اگزایمر لیزر MEL 90 در کنار فمتوسکند VisuMax  می‌تواند طیف گسترده‌ای از مزایا و فرصت‌ها را هم برای جراح و هم برای بیمار فراهم کند – یک سیستم هماهنگ شده به صورت بهینه برای انجام جراحی‌های لیزر انکساری.
این لیزر از روش‌های برتر اصلاح دید استفاده می‌کند. از طریق پروفیل برداشت ملایم Triple-A و ویژگی FLEXIQUENCE. با بهره‌گیری از گزینه 500 Hz، این لیزر می‌تواند زمان جراحی برداشت را تا حدود بیشتری کاهش داده و در نتیجه موجب بهبود سطح سلامتی و رفاه بیمار شود.
راحتی بیمار به طور خاص در سیستم تخت هوشمند در نظر گرفته شده است که به صورت چرخان و به گونه‌ای طراحی شده است که بتوان بیمار را به سادگی بین دو دستگاه فمتوسکند VisuMax تا MEL 90 منتقل کرد. ارتباط بین دو دستگاه نیز میتواند به راحتی ایجاد شود. کافی است تنها در دستگاه MEL 90 اطلاعات بیمار را وارد کنید و اطلاعات را از طریق شبکه به دستگاه VisuMax منتقل نمایید.

عمل LASIK با MEL 90

پروفیل بسیار دقیق Triple-A، زمان جراحی برداشت بسیار کوتاه، برخورداری از یک ردیاب چشم فعال، به همراه زمان‌های دریافت بازخورد عالی و همچنین طیف متنوعی از سایر ویژگی‌های محصول باعث شده‌اند که جراحان بتوانند نتایج بسیار خوبی را در درمان‌های LASIK به دست آورند.
هنگام انجام عمل LASIK به منظور درمان نزدیک‌بینی در فرکانس 500 Hz ، لیزر MEL 90 می‌تواند در کمتر از 1.3 ثانیه، بافتی به اندازه 1 دیوپتر را در حین عمل برداشت کند. برنامه‌ریزی درمان و واردکردن داده‌ها را می‌توان یا بر روی لیزر MEL 90 و یا به منظور عمل customized روی دستگاه CRS-Master نجام داد.

درمان پیر چشمی با روش PRESBYOND

لیزر MEL 90 در واقع بستری برتر برای درمان بیماران مبتلا به پیرچشمی است. با به کارگیری ماژول PRESBYOND در CRS-Master، شرکت ZEISS در واقع روش اصلاح دید لیزری واقعاً دوچشمی و پیشرفته را ارائه می‌کند که بر بسیاری از محدودیت‌های موجود در روش‌های تک‌دید سنتی فائق آمده است.

لیزر اگزایمر MEL 90 و CRS-Master – بخش برنامه‌ریزی درمان

همراه داشتن CRS-Master در کنار MEL 90 این توانایی را به جراح میدهد که بتواند اطلاعات بیمار را در خارج از اتاق عمل به دستگاه CRS-Master بدهد.

اینکار برای انجام عمل های Customized و پیرچشمی مورد استفاده قرار میگیرد.دستگاه CRS-Master  بعد از انجام محاسبات لازم یک فایل تولید مینماید که با انتقال این فایل به MEL90 میتوان بصورت سفارشی دید مریض را اصلاح کرد.

لیزر اگزایمر MEL 90
لیزری منطبق با ترجیحات شما، جریان کار شما، انتظارات شما 

دقیقاً مطابق با ترجیحات شما

در صورتی که با دقت بنگریم، هر پزشکی که جراحی‌های انکساری را انجام می‌دهد در واقع دارای شیوه کار متفاوت، ترجیحات شخصی و نیازهای خاصی در رابطه با نحوه اداره سیستم بوده و سبک جراحی مخصوص خود را پیاده می‌کند. شما قطعاً عاشق این خواهید شد که چگونه تمام این عوامل در لیزر MEL 90 در نظر گرفته شده است.

نیروی MEL 90

دستگاه MEL 90 این توانایی را دارد که بر اساس خواسته جراح با فرکانس های  250 Hz و 500 Hz کار کند.

دقت MEL 90

پروفیل Triple-A می‌تواند امکان انجام عمل‌های سریع، ایمن و به شدت دقیق را فراهم کند. قابلیت پیش‌بینی بسیار عالی آن، حتی در موارد آستیگماتیسم و سطح بالای عیوب انکساری، ایمنی افزوده‌ای را در پیاده‌سازی درمان فراهم می‌کند.

زمان MEL 90

هنگام انجام عمل LASIK به منظور درمان نزدیک‌بینی در فرکانس 500 Hz ، لیزر MEL 90 می‌تواند در کمتر از 1.3 ثانیه، بافتی به اندازه 2 دیوپتر را در حین عمل برداشت کند. سیستم هدایت شهودی و برنامه‌ریزی درمان سریع آن می‌تواند صرفه‌جویی‌های زمانی دیگری را نیز به همراه داشته باشد.
دقیقاً مطابق با جریان کاری شما
عملکردهای درمان-محور ارائه‌شده توسط لیزر MEL 90 قطعاً برای شما ارزشمند خواهد بود. این عملکردها که به طور خاص با هدف ساده‌تر کردن جریان کار شما طراحی شده‌اند، بسیار کارآمد و مقرون‌به‌صرفه نیز می‌باشند. شما می‌توانید سیستم را به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که دقیقاً با نیازهای شما و نیازهای گروه اتاق عمل مطابقت داشته باشد – بدین ترتیب، تمرکز بیشتری بر روی جریان کاری کلی خود خواهید داشت. عاشق آن خواهید شد.

قابلیت اتصال MEL 90

سازگارپذیری بهینه سازی-شده-بر-اساس-جریان-کاری بین لیزر MEL 90، VisuMax و CRS-Master می‌تواند سطح بالایی از ثبات و هماهنگی را در پیاده‌سازی درمان تضمین کند. یک پورت ویدئویی HD، پرینتر تحت شبکه و قابلیت ایجاد خروجی PDF می‌تواند سطح پشتیبانی بالاتری از جریان کار را فراهم کند.

کار گروهی MEL 90

لیزر MEL 90 می‌تواند تا حد زیادی موجب ساده‌سازی تعامل بین جراح، خدمه کمکی و فناوری‌های سیستم شود. در صورت مجهز کردن آن به یک ایستگاه کاری ثانویه، می‌توان آن را به گونه‌ای پیکره‌بندی کرد که روال عادی درمان گروه اتاق عمل را به صورت بهینه تکمیل کند.

انعطاف‌پذیری MEL 90

جایگیری انعطاف‌پذیر صفحه لمسی و کیبورد اختیاری آن به شما اجازه می‌دهد که ایستگاه کاری خود را دقیقاً همان‌طور که می‌خواهید طراحی کنید.
دقیقاً مطابق با انتظارات شما
واضح است که اولویت اول، رضایت بیماران تحت نظر شما است که این موضوع نیز تا حدود زیادی به ایمن بودن و قابلیت اطمینان درمان موردنظر بستگی دارد. لیزر MEL 90، عملکرد و عناصر کیفیت-بالایی را با یکدیگر ترکیب می‌کند تا بتوانید به صورت بهینه پاسخ گوی الزامات بیماران خود باشید. هم شما و هم بیمارانتان از نتایج بالینی عالی آن شگفت‌زده خواهید شد.

هوشمندی MEL 90

پروفیل Triple-A بر اساس ترکیب هوشمندی از روش‌های اصلاح دید انکساری و توزیع انرژی زیرکانه تهیه شده است. این پروفیل امکان ایجاد یک طرح بهینه ناکروی را با حداقل عمق برداشت فراهم می‌کند. در نتیجه، درمان با سرعت بالاتری صورت گرفته و بافت بیشتری حفظ می‌شود.

اتمسفر MEL 90

سیستم منحصر به‌ فرد و کنترل شده با سنسور CCA+ برای حذف بخارات می‌تواند شرایط اتمسفری بهینه را در اطراف چشم بیمار حفظ کند – بدین ترتیب، قابلیت پیش‌بینی نتایج را به شدت افزایش دهد.

خروجی‌های MEL 90

لیزر MEL 90 را می‌توان با دقت بالایی برای پاسخ‌گویی به نیازهای جراحی انکساری مدرن تحت طراحی مناسبی قرار داد. عملکردهای از پیش نصب‌شده آن نیز می‌تواند پشتیبانی بهینه به منظور دست‌یابی به نتایج عالی درمان را فراهم کند.

جهت مطالعه بروشور کامل محصول روی لینک زیر کلیک کنید.
دانلود بروشور

لیزر اگزایمر MEL 90 - لیزر انکساری - جراحی چشم

لیزر اگزایمر MEL 90 - TAIMAZ - شرکت تایماز