میکروسکوپ نوری 2018-03-07T06:26:26+00:00

میکروسکوپ‌های نوری قابل استفاده در تحقیقات علمی و کلینیکال

انواع مختلفی از میکروسکوپ‌های نوری زایس موجود است. در صورتی که می‌خواهید مطالعاتی مانند تحقیق بر روی سلول‌های بنیادی، مشاهده نمونه بافت رنگ آمیزی شده یا بررسی بافت مغز را انجام دهید، میکروسکوپ Upright را انتخاب کنید. به منظور کشت بافت و دستیابی به نتایج در کمترین زمان ممکن طی فعالیت‌های تحقیقاتی خود، میکروسکوپ Invert انتخاب هوشمندانه‌ای است.

میکروسکوپ‌های Upright تحقیقاتی و کلینیکال

Axio Imager 2 for Life Science Research

میکروسکوپ Axio Imager 2؛ مورد استفاده در علوم زیستی

میکروسکوپ Axio Imager 2، یک میکروسکوپ Upright بوده که برای تصویربرداری باکیفیت، از نور فلورسانس و نور استفاده می‌کند. این میکروسکوپ تمام نیازمندی‌های شما برای داشتن یک محیط تحقیقاتی حرفه‌ای اعم از اپتیک و سیستم نور فلورسانس مناسب را پوشش می‌دهد. در این نوع میکروسکوپ، تنظیم کنتراست و نور به راحتی قابل انجام است و بدین ترتیب شما می‌توانید در هر لحظه، شرایط آزمایش را کنترل نموده و نتایجی قابل اطمینان بدست آورید.

Axio Scope.A1 for Biology

میکروسکوپ Axio Scope.A1؛ مورد استفاده در بیولوژی

میکروسکوپ Axio Scope.A1، یک میکروسکوپ تحقیقاتی بوده که جهت انجام معاینات دوره‌ای، آزمایش پاتولوژی نمونه بافت و بررسی سیتولوژی مواد قابل استفاده است. بسیاری از قطعات این میکروسکوپ قابل ارتقا هستند که با تعویض آن‌ها می‌توانید میکروسکوپی داشته باشید که تمامی نیازهای تحقیقات شما را پوشش می‌دهد.

Axio Lab.A1 for Education and Laboratory Diagnostics

میکروسکوپ Axio Lab.A1؛ مورد استفاده در آموزش و تشخیص آزمایشگاهی

میکروسکوپ Axio Lab.A1، یک میکروسکوپ کلینیکال ارگونومیک، معتبر، با عملکرد دقیق و قیمت مناسب است. کارهای آزمایشگاهی نیازمند صرف ساعت‌ها وقت با میکروسکوپ است. با توجه به اینکه میکروسکوپ Axio Lab.A1 دارای تأییدیه ارگونومی TUV است، طی کار کردن با آن خستگی را احساس نخواهید کرد.

Primo Star

میکروسکوپ Primo Star

میکروسکوپ Primo Star، یک میکروسکوپ Upright به منظور آموزش در محیط آزمایشگاهی است. این میکروسکوپ بسیار با دوام بوده و برای استفاده طولانی مدت طراحی شده است. شما می‌توانید با استفاده از تیوب دیجیتال نوری و اپلیکیشن تصویربرداری Labscope، یک کلاس درس دیجیتال داشته باشید.

Axio Examiner for Life Science Research

میکروسکوپ Axio Examiner؛ مورد استفاده در علوم زیستی

میکروسکوپ Axio Examiner، یک میکروسکوپ ثابت Upright بوده که برای استفاده در تحقیقات فیزیولوژی و تست Patch Clamp مناسب است. با بکارگیری این میکروسکوپ می‌توانید دسترسی آسان به نمونه‌های خود داشته باشید و در سطح میکرونی، دستکاری‌های لازم را انجام دهید. سیستم الکترونیکی میکروسکوپ Axio Examiner به گونه‌ای طراحی شده است که در ثبت Patch Clamp کمترین نویز را دارد. بکارگیری این میکروسکوپ بدون ارتعاش در کنار LSM 880 NLO، امکان تصویربرداری چند فوتونی را نیز فراهم کرده است.

میکروسکوپ‌های Invert (معکوس) تحقیقاتی و آموزشی

Axio Observer for Life Science Research

میکروسکوپ Axio Observer؛ مورد استفاده در علوم زیستی

میکروسکوپ Axio Observer، یک میکروسکوپ Invert است که قابلیت تصویربرداری هم از نمونه‌های زنده و هم از نمونه‌های فیکس شده را دارد. این میکروسکوپ، محیط مناسبی را برای بررسی طیف گسترده‌ای از نمونه‌ها ایجاد کرده و امکان دستیابی به نتایج قابل اطمینان و دقیق را فراهم می‌کند. فناوری موجود در این میکروسکوپ پیشرفته، پشتیبانی علمی برای نتایج دقیق آزمایش‌های شما است.

Primovert

میکروسکوپ Primovert

میکروسکوپ Primovert، یک میکروسکوپ Invert کلینیکال برای کشت سلولی است که عملکرد بسیار مناسبی دارد. شما می‌توانید این میکروسکوپ را به راحتی بر روی نمونه خود تنظیم کنید و با کمترین خطا، سلول‌های زنده را مشاهده نمایید.

میکروسکوپ‌های متالوژی

Axio Imager 2 for Material Research

میکروسکوپ Axio Imager 2؛ مورد استفاده در علم مواد

میکروسکوپ Axio Imager 2، یک میکروسکوپ Upright تحقیقاتی بوده که برای انجام تحقیقات پیشرفته در علم مواد مناسب است. این میکروسکوپ با تجهیز به یک سیستم کدگذاری شده و خودکار، به سادگی قابل استفاده است. میکروسکوپ Axio Imager 2 از جهت کنترل کیفیت و کنترل فرآیند، نتایج بسیار دقیق و قابل اطمینانی ارائه می‌دهد.

Axio Observer for Material Research

میکروسکوپ Axio Observer؛ مورد استفاده در علم مواد

میکروسکوپ Axio Observer، یک میکروسکوپ Invert بوده که جهت بکارگیری در زمینه تحقیق و توسعه و تجزیه و تحلیل علم مواد کاملاً مناسب است. شما می‌توانید با توجه به نیازمندی‌های خود، از بین سه مدل Stand پیشرفته، میکروسکوپ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

Axio Scope.A1 for Materials

میکروسکوپ Axio Scope.A1؛ مورد استفاده در علم مواد

تمامی قطعات موجود در میکروسکوپ Axio Scope.A1 قابل ارتقا و قابل تعویض هستند. به همین دلیل داشتن این میکروسکوپ از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه بوده و می‌تواند نیازهای مختلف تحقیقاتی شما را کاملاً پوشش دهد.

Axio Lab.A1 for Materials

میکروسکوپ Axio Lab.A1؛ مورد استفاده در علم مواد

میکروسکوپ Axio Lab.A1، امکان بررسی نقایص مواد و ساختارهای میکروسکوپی را فراهم می‌کند. شما می‌توانید با توجه به نیازمندی‌های خود، یکی از سه مدل میکروسکوپ Axio Lab.A1 را انتخاب کنید که عبارتند از مدل بازتاب نور و / یا عبور نور، مدل ارتوسکوپی و مدل کونوسکوپی.

میکروسکوپ‌های پلاریزان عبوری و انعکاسی

Axio Scope.A1 for Polarized Light Microscopy

میکروسکوپ Axio Scope.A1؛ مورد استفاده در میکروسکوپی نوری پلاریزه

در این نوع میکروسکوپ، تکنولوژی میکروسکوپ Axio Scope.A1 با نور پلاریزه همراه شده است. برای استفاده از این میکروسکوپ در زمینه‌های مختلف می‌توانید سیستم ماژولار خود را تهیه کنید.

Primotech

میکروسکوپ Primotech

میکروسکوپ Primotech، یک میکروسکوپ روتین بوده که در علم مواد مورد استفاده قرار می‌گیرد. بکارگیری این میکروسکوپ به همراه Matscope، یک راهکار هوشمندانه برای تصویربرداری است که کمترین هزینه و بیشترین کارایی را دارد.

استریو میکروسکوپ‌ها

استریو میکروسکوپ‌ها و استریو میکروسکوپ با میدان دید گسترده می‌توانند تصاویر دقیق سه بعدی و لترال را تهیه کنند. این نوع میکروسکوپ‌ها به دلیل ایجاد یک میدان دید وسیع، امکان کار در فواصل دور را فراهم می‌کنند. استریو میکروسکوپ برای مشاهده نمونه‌های بیولوژیکی بزرگ مانند برگ گیاهان یا حشرات بسیار مناسب است. استریو میکروسکوپ‌ها و استریو میکروسکوپ با میدان دید گسترده، ابزارهای کارآمدی برای بررسی و تجزیه و تحلیل سطح مواد زبر هستند. به منظور ارتقای میکروسکوپ جهت افزایش کارایی آن، زایس انواع تکنیک‌های نوری و دوربین‌های دیجیتال با کیفیت بالا را ارائه می‌دهد.

Axio Zoom.V16 for Biology

میکروسکوپ Axio Zoom.V16؛ مورد استفاده در بیولوژی

میکروسکوپ Axio Zoom.V16 توانسته است بزرگنمایی ۱۶ برابری را با قابلیت‌های NA 0.25 ادغام کند. با استفاده از این نوع میکروسکوپ می‌توانید از یک میدان دید گسترده و نور فلورسانس شفاف بهره‌مند شوید. با بکارگیری Apotome.2 نیز می‌توانید سیستم نوری میکروسکوپ را ارتقا دهید.

Axio Zoom.V16 for Materials

میکروسکوپ Axio Zoom.V16؛ مورد استفاده در علم مواد

با استفاده از میکروسکوپ Axio Zoom.V16 می‌توانید در یک میدان دید وسیع‌تر، تصاویر با رزولوشن و کیفیت بالا تهیه کنید و با بکارگیری بزرگنمایی ۱۶ برابری، جزئیات دقیق نمونه‌ها را مشاهده نمایید.

Stereo Discovery.V20

میکروسکوپ Stereo Discovery.V20

میکروسکوپ Stereo Discovery.V20، یک استریو میکروسکوپ با بیشترین بزرگنمایی است که نمونه‌ها را با بزرگنمایی ۲۰:۱ نشان می‌دهد. این میکروسکوپ یک میدان دید وسیع با بزرگنمایی بالا فراهم می‌کند.

Stereo Discovery.V12

میکروسکوپ Stereo Discovery.V12

میکروسکوپ Stereo Discovery.V12، یک استریو میکروسکوپ تحقیقاتی ارگونومیک است که تصاویر سه بعدی را با عمق بالا تهیه کرده و تصاویر crisp images را با بزرگنمایی ۱۲:۱ ارائه می‌دهد.

Stereo Discovery.V8

میکروسکوپ Stereo Discovery.V8

میکروسکوپ Stereo Discovery.V8، یک استریو میکروسکوپ تحقیقاتی ماژولار با بزرگنمایی ۸:۱ است. این میکروسکوپ ارگونومیک بوده و تصاویری با کیفیت عالی ارائه می‌دهد.

Stemi 508

میکروسکوپ Stemi 508

میکروسکوپ Stemi 508، یک استریو میکروسکوپ کلینیکال با بزرگنمایی ۸:۱ و اپتیک آپوکروماتیک است. از این میکروسکوپ می‌توانید برای تمامی کارهای آزمایشگاهی و بازرسی صنعتی استفاده کنید.

Stemi 305

میکروسکوپ Stemi 305

میکروسکوپ Stemi 305، یک استریو میکروسکوپ آموزشی با بزرگنمایی ۵:۱ است. به دلیل وجود نور یکنواخت و سیستم ثبت موجود در Stemi 305، این میکروسکوپ می‌تواند برای آموزش‌های بیولوژیکی، محیط‌های آزمایشگاهی و تولیدات صنعتی مورد استفاده قرار گیرد.

میکروسکوپ‌های دیجیتال

میکروسکوپ‌های دیجیتال زایس باعث افزایش کیفیت کار شما می‌شوند. در این نوع میکروسکوپ، اپتیک پیشرفته در کنار دتکتورها قرار گرفته‌اند. با انتخاب این سیستم، شما میکروسکوپی در اختیار دارید که کار کردن با آن بسیار ساده است. میکروسکوپ‌های دیجیتال اتوماتیک زایس، داده‌های معتبر و قابل اعتمادی از نمونه‌ها فراهم می‌کنند.

Axio Scan.Z1

میکروسکوپ Axio Scan.Z1

میکروسکوپ Axio Scan.Z1، یک اسکنر اسلاید اتوماتیک بوده که نتایج دقیقی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این میکروسکوپ، نمونه‌ها را دیجیتالی کرده و یک کتابخانه جامع از اسلایدهای مجازی تولید می‌کند.

Celldiscoverer 7

میکروسکوپ Celldiscoverer 7

میکروسکوپ Celldiscoverer 7، یک پلت فورم دقیق برای تصویربرداری اتوماتیک از سلول‌های زنده است. این میکروسکوپ قابلیت استفاده آسان از میکروسکوپ اتوماتیک را با توانایی ارائه تصاویر باکیفیت ادغام کرده است.

O select

میکروسکوپ O-Select

میکروسکوپ O-Select، اندازه‌گیری اپتیکی نمونه‌های دو بعدی را بسیار ساده کرده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر، از سایت مترولوژی زایس دیدن فرمایید.

Smartproof

میکروسکوپ Smartproof 5

میکروسکوپ Smartproof 5، یک میکروسکوپ کانونی با میدان دید وسیع است که در زمینه‌های مختلف صنعتی مانند تعیین مشخصات مربوط به زبری و توپوگرافی کاربرد دارد.