جراحی قرنیه و عیوب انکساری 2018-06-20T11:18:31+00:00

راهکارهای زایس برای جراحی قرنیه و عیوب انکساری

راهکارهای بالینی لیزر عیوب انکساری

شرکت زایس در سال ۱۹۸۶، اولین دستگاه لیزر اگزایمر را برای جراحی عیوب انکساری ارائه کرد.

زایس نه تنها در زمینه سیستم‌های لیزری برای درمان عیوب انکساری یکی از پیشگامان این صنعت بوده است بلکه با نوآوری‌های خود توانسته است روش‌های جراحی عیوب انکساری را نیز متحول کند. شرکت زایس و تمامی کارکنان آن با اتکا به سابقه درخشان خود همواره تلاش می‌کنند تا به‌روزترین و پیشرفته‌ترین راهکارها را جهت درمان بیماری‌های چشم ارایه کنند.

شرکت تایماز - جراحی قرنیه و عیوب انکساری - بهترین دستگاه لیزر چشمی دنیا - لیزر اگزایمر - فمتوسکند

راهکارهای منحصر به فرد زایس برای درمان بیماری‌های چشم با لیزر مانند ReLEx، SMILE و PRESBYOND با ابزارهای برنامه‌ریزی روند درمان مانند CRS-Master® همگام شده است تا پزشک بتواند مناسب‌ترین روش درمان را با توجه به وضعیت هر بیمار انتخاب کند و بدین ترتیب بهترین نتایج کلینیکی و بیشترین رضایتمندی بیماران حاصل گردد.

شرکت تایماز - جراحی قرنیه و عیوب انکساری - بهترین دستگاه لیزر چشمی دنیا - لیزر اگزایمر - فمتوسکند

درمان با لیزر

شرکت زایس با ارائه سیستم VisuMax® femtosecond، MEL® 80 و لیزر اگزایمر MEL 90 راهکارهای نوینی را در روش‌های مختلف جراحی عیوب انکساری با لیزر ارائه می‌دهد. سیستم‌های جراحی عیوب انکساری زایس به شما کمک می‌کند تا علاوه بر تکنیک‌های مرسوم لیزر درمانی برای رفع عیوب انکساری مانند کراتوپلاستی و ICR بتوانید تکنیک‌های پیشرفته Femto LASIK را هم به آسانی عملیاتی کنید.

همچنین سیستم VisuMax زایس نیز با ارائه روش‌های نوین درمانی نظیر ReLEx SMILE امکانات پیشرفته‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد. در روش SMILE که با ایجاد یک برش کوچک در سطح قرنیه انجام می‌شود، امکان انجام جراحی چشم با حداقل شکاف ایجاد شده است.

راهکارهای لیزر Femtosecond

راهکارهای لیزر اگزایمر

شرکت تایماز - جراحی قرنیه و عیوب انکساری - بهترین دستگاه لیزر چشمی دنیا - لیزر اگزایمر - فمتوسکند

مراحل تشخیص و روش‌های درمان سفارشی شده برای هر بیمار

CRS-Master یک ابزار کارآمد برای برنامه‌ریزی روند درمان است که اطلاعات مربوط به هر بیمار را به همراه گزارش‌های مربوط به تشخیص بیماری او جمع‌آوری کرده تا با استفاده از سیستم MEL 80 و MEL 90  بتوان جراحی عیوب انکساری را به صورت کاملاً سفارشی شده برای هر بیمار انجام داد. این ابزار شامل یک راهنمای توپوگرافی و یک PRESBYOND Laser Blended Vision است که بر اساس سن بیمار می‌تواند تنظیم شود.

درمان سفارشی شده